קידום אורגני

קידום אתרים אורגני – כוחה של המילה הכתובה

נוכחות בראש רשימת תוצאות החיפוש של גוגל היא מטרה עיקרית של בתי עסק שונים המפרסמים עצמם באינטרנט. נדמה, כי תוצאה זאת מבטאת יותר מהכול הצלחה שיווקית ועליונות תחרותית. קידום אתרים אורגאני הוא אחת הדרכים היעילות והחוקיות לבצע זאת, אשר בא לידי ביטוי במהלך פיתוח האתר ושילובו במנועי החיפוש.
חברה לבניית אתר תדמית מתמחה בבניית אתרי תדמית ללקוחות מכל התחומים אשר ממצבים את הלקוח כמקצועי, יציב ואיכותי, ומניעים את הגולשים לקראת יצירת קשר עמו. קידום אתרים אורגאני הוא הכלי אשר מקשר בין חיפוש אובייקטיבי ועצמאי של הגולשים לבין נחיתה באתר של הלקוח. כיום, כמעט ואין בעלי עסקים אשר לא עושים שימוש באמצעי זה, מה שהופך אותו למבוקש ואת חברת מרובע לאחת המובילות בתחום זה.

כתיבה איכותית

קידום אתרים אורגאני נעשה באמצעות כתיבת תכנים איכותיים המשלבים מילות חיפוש, אשר לאחר תהליך אופטימיזציה יסודי נמצא כי הן אלו המקשרות בין חיפושים שונים לבין אתר הלקוח. חשוב לציין, כי כתיבה ושילוב מילות החיפוש המתבצעים על ידי חברה לבניית אתר תדמית חוקיים ותואמים את הכללים אשר גוגל מנחה אליהם, בניגוד לחברות חובבניות שבאמצעות קידום לא חוקי מביאות לנפילת האתרים המפותחים באמצעותן.
אלמנט חשוב נוסף בכל הקשור אל קידום אתרים אורגאני, הוא הקפדה על רענון התכנים ועל קישור מילות החיפוש בכדי לשמר את מיקומו של האתר המקודם בראש רשימת תוצאות החיפוש באינטרנט. כיוון שהרשת והפעילות בה מאופיינים בדינמיות רבה חשוב להיות עם האצבע על הדופק מבחינת קידום הפעילות השיווקית – מה שבא לידי ביטוי בתשומת הלב שמקדישה חברה לבניית אתר תדמית ללקוחותיה.