מה זה אתר תדמית

אתר תדמית – כוחו של האינטרנט

לא כל אתר אינטרנט יכול להיכלל תחת ההגדרה של אתר תדמית מקצועי ואיכותי. זהו אחד המאפיינים אשר מנחים את חברת מרובע במהלך פעילות קידום האתרים הנרחבת שלה. אתר תדמית הוא למעשה מיקסום היכולות השיווקיות של האינטרנט על ידי החברה בכל הקשור למינוף הלקוח. אלמנט זה הוא חוד החנית של הפצת בית העסק ומהווה את המקום הראשון אליו פונים גולשים מתעניינים ולקוחות פוטנציאלים בנוגע לבירור פרטים.
אתר תדמית כולל פירוט אודות בית העסק והשירותים בדרך הנוחה והמושכת ביותר עבור הגולש הממוצע. תמונות חוקיות, כתיבה שיווקית ושילוב של המלצות מלקוחות הם רק חלק מהאמצעים שעומדים לרשות הצוות המקצועי של חברת מרובע בבואם למצב את הלקוח גבוה מעל לשאר המתחרים הקיימים בשוק. בנוסף, רוכשת החברה עבור הלקוח את הדומיין, מאחסנת אותו ומספקת אבטחת מידע.

חתירה למציינות

מעבר לקו השיווקי אשר משקף את התדמית המבוקשת של הלקוח שבאה לידי ביטוי בכל אלמנט ואלמנט שבאתר המפותח, משלבת חברה לבניית אתר תדמית גם קידום אתרים אורגני במסגרת בניית אתר תדמית, שיבטיח כי בית העסק ימוקם בראש רשימת החיפושים בגוגל – מה שללא ספק תורם למיצובו של העסק כמצליח, מפורסם ויציב.
חברה לבניית אתר תדמית מקפידה על קשב עמוק ויסודי לצרכי הלקוח ולמיפוי הצרכים השיווקיים שלו אשר באים לידי ביטוי במהלך בניית אתר תדמית עבורו. לקוחות החברה זוכים לתוצאה איכותית ויצירתית אשר מקדמת אותם לעבר פרסום בתפוצה רחבה שקשורה בקשר הדוק להצלחה השיווקית והכלכלית המיוחלת. בניגוד לחברות בינוניות המפתחות אתרי אינטרנט ממוצעים, מפתחת החברה אתרי תדמית ברמה אחת מעל כולם.